Kedim İçin Güzel Bir Vitamin Takviyesi Önerisinde Bulunabilir Misiniz?

vanikuzusu

gimcat ile canvit multivitamin arasında kaldım ama güvenemiyorum nasılllardır ya da önerdiğiniz güvendiğiniz vitamin var mıdır acaba

12 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben genelde veterinerin verdiği vitamin kullandım ama komşum kullanıyor uzun zamandır gimcat multivitamin tüy dökülmeleri nerdeyse hiç gayet sağlıklı ikisi de kedilerinin bence gimcat güzel alabilirsiniz. Kullandığınız mama üst segment mamaysa vitamin bile vermenize gerek yok bence fazla vitamin de böbrekleri yoruyor.

Palyaco

Vitaminde vest plus tavsiyemdir

vanikuzusu

@orhdoner bu aralar hasta gibi kedim bi süre takviye alayım dedim sürekli kullanmayı ben de doğru bulmuyorum vitamini fazlası zarar gerçekten

orhdoner

O zaman isterseniz gimcat alabilirsiniz kullanan komşum gayet memnun bu arada çok geçmiş olsun umarım bir an önce toparlanır saglıklı uzun ömürler dilerim 🙏

vanikuzusu

@orhdoner inşallah çok teşekkürler 🙏🏻🙏🏻

Gizem8822

Kedime gimcat kullanıyorum çok seviyor tavsiye ederim

Hayvandostu22

Ikisinide alabilirsiniz degisimli verirsiniz ben kullaniyorum

Sezgek

Bende gimcat kullanıyorum çok faydasını gördüm ben deneme boyu olarak 20 grm aldım ve her gün dedikleri gibi 6 cm verdim ama burda şu önemli benim kullandığım ve kaliteli sandığım mama aslında kalitesizmiş proplan somonlu kullanıyordum şimdi brit care e geçiş yapıyorum o yüzden günlük miktarı yavaş yavaş azaltacağım çünkü kaliteli ve içeriğinde vitamin olan bir mama mamanızın içeriğini de okuyun mutlaka ona göre verin maltı ama ben gimcat den çok memnunum

vanikuzusu

@Sezgek mamamız royal canindi ama kabızlığı olduğu için değiştirip nd ye geçiş yapıcam haftaya içeriklerine bakmadım açıkçası bakayım çok teşekkürler

vanikuzusu

@Hayvandostu22 önce birini alıp deneyeyim sonra diğerini de denerim çok teşekkürler

vanikuzusu

@Gizem8822 ben de galiba önce gimcat deniycem çok teşekkürler

vanikuzusu

@Palyaco ona da bakayım ben çok sağolun