Kedim Oyuncağını Mama Kabına Koyuyor?

huqi

Kedimin küçük peluş oyuncağı var (ikea'nın çocuklar için ürettiği parmak oyuncaklardan) bu oyuncağıyla oynamayı çok seviyor. Ara sıra oyuncağını mama kabına koyuyor ya da suyunun içine koyuyor. Bu aralar suya koymuyor, suyuna koyduğu zaman kötü oluyor diğer kedime üzülüyorum, su pisleniyor çünkü hhahahaha
Sizinde kedilerinizin böyle garip davranışları var mı? Neden yapıyor olabilir?

23 CEVAP

teddybal

Yemek yediriyor ( Şaka değil jdjdjd)

Renklipati

Valla hazırlıklı ol şayet bir gün bulazmasan benim gibi bilki kuma gömmüş:)zamanla onuda yapar bizimde suyla başladı kumda devam etti :) onların dünyasını anlamak cidden çok zor şirin canlılar birazda yaramaz

vanikuzusu

ya hem komik hem ilginç hem de komik:) tuhaf şeyler gerçekten bu kediler

Renklipati

Bizimkisinin de ufak pelus faresi var sizinki kadar önceden suya atardı bu aralar da kumuna saklıyor,kaç kere aradım bir baktım kumunu temizlerken içinden çıktı, yıkıyorum kurtuluyorum yine bazan kum kabına saklıyor eseliyip bir güzel gömüyor :)) deli bunlar

orhdoner

Benim çocuklarım da yapıyor oyuncak fareleri ve topu özellikle su şelalesine atıp döndürüyorlar hepsi çılgın bu çocukların 😄 Ben de anlamadım neden yaptıklarını çözemedim açıkçası 🙈 Bilen varsa söyleşin aydınlanalım biz de 🤣

huqi

@teddybal habsbshahah
Mantıklı zaten Tomris mamayı yemek yerine genelde etrafını kazıyor o kadar iştahsız ki :(

Cerezler

Benim yaramazlar da yapıyor aynısını. Önceden suya koyarlardı artık mamaya ahahahhaa evde az top aramadım baktım mama kabında. Özellikle gidip oraya bırakıyorlar. Neden olduğunu hala çözemedim 🤷‍♀️

Salihaylmz

Avlayıp kabına koyuyor gibi alışkanlık haline gelmiştir 🤭🤣

Aysenuraslan2

Sebebini bilemiyorum ama benim oğlumun da favori oyuncağı parmak kukla. Nerelerden çıkmadı ki evde 😀 her yere taşıyor sıpa

huqi

@renklipati hhahshahah
Su ve mama kabına tamamım ama kuma saklamaya başlamaz umarım🥺
Küçükken de kumun içinde oturuyordu anlamsız bir şekilde gerçekten deliler :)

huqi

@Aysenuraslan2 ikea'nın 10 lu paketi var biz de onu aldık. Kaybettikçe başka bir tane çıkarıyorum. Evi temizleyince zaten baza altlarından vs çıkıyor habsbejwb

Sezgek

Benim deli de taşır oyuncağını ama benimki genelde onu öldürmeye çalışıyor tamamen av olarak görüyor onu hatta o köşeye geçer alır pozisyonunu ben böyle havaya atarım havada yakalar falan onu falan bir gün kum kabında görmüştüm dedim heralde gömmeye götürdü :D

huqi

Hahahaha gerçekten öyle tuhaf hareketleri var ama bi ara suyun içinden almaktan çok sıkılmıştım...

huqi

@orhdoner çok tatlılar😻🥰

orhdoner

Evet hepsi çok tatlı baldan daha tatlı hem de 🥰🥰Allah sağlıklı uzun mutlu ömürler versin sizin ve herkesin yavrularına ❤️🙏