Ameliyat Bandajı

Yesilyesil9

Yarasına bandaj sardılar daha güvenli olsun diye ama sanki vücuduna çok yapışmış gibi. Veterinerimize sordum sıkar mı diye hayır sıkı yapmadık bir parmaklıkta boşluk var diyor. Sıkmaz değil mi ? Bu konudaki görüşünüz ne ? Bugün tekrar dikiş atıldı da ara ara miyavlıyor canı acıdığı için midir sargı dar değil dedi ama sıkıp canını acıtır mı

2 CEVAP

Sezgek

yani onu can yakıcı ve ya kan dolaşımını falan kısıtlayıcı bir şekilde sarmış olsalar siz dışarıdan bile görerek anlarsınız ben çok da sıkı saracaklarını düşünmüyorum sonuçta bu konuda deneyimleri vardır acısı olması mümkün tabi kendinizden pay biçin dikiş attırmamış olsanız bile elinizi en ufak kestiğiniz de bile acıyor umarım iyileşir kısa sürede geçmiş olsun

Yesilyesil9

Teşekkür ederim @Sezgek
Rahat yatamıyor bandajdan mı diye düşündüm de yarası yeni gibi bir şey şu an ameliyat sonrası da rahat yatamıyor aynı böyle miyavlıyordu