Vitamin Önerisi Yapabilirmiainiz

KartalBey

Gimcat taurin ve multivitamin kullanıyorum (+Malt)
Başka takviye önerileriniz varmı

2 CEVAP

Salihaylmz

Bu ürünleri bir arada kullanıyorsanız çizelgesi bulunuyor instagramda gimcat kendi hesabında miktar olarak azaltmanız gerekiyor veya farklı zamanda vermeniz gerekiyor söyleyeyim dedim
Gimcat gastro ve urinary var onlar da güzel gastro özellikle tuvalet sorunu olan kediler için iyi oluyor

KartalBey

Çok teşekkürler inceliyeceğim doğru kullanım önemli tuvalet sorunumuz olmasada önlem amaçlı kullanılan bilir dediğiniz gibi belirli süreçlerde çizelgesi bir bulim önce 🤔