Kedi Kumu Öneriniz Nedir

KartalBey

Kapalı tuvalet kullanıyoruz sağlığına uygun tozutması minimum koku ve topaklanması iyi olan bir öneriniz varmı
Netleşmeyen bir konu sanırım videolarda bu süper denen bir ürüne rastlamadım 🤔

18 CEVAP

Gimlihanim

Şuan topaklanan pelet kullanıyoruz. Bence kedinizi ona alıştırmak çok daha mantıklı. Biz de birçok kum denemiştik ama tozutma hep vardı. Kızımın da burun kanalları dar olduğundan hep hapşırıyordu. En son çareyi topaklanan pelette bulduk. Memnunuz da.
Natural bastet kullanıyoruz. Big cat i de çok duydum. Seviliyor. Ancak henüz denemedik.

emre3101

İyi geceler kedi kumu isterseniz vancat kokusuz Olani tavsiye ederim ama ben pelet kum kullanıyorum maddi yönden çok iyi manevi yönünü sorarsanız günde 2 3 defa kakasını alırsanız gerisi zaten toz gibi oluyor 3 4 günde bir temizleyebilirsiniz

KartalBey

Temizliği günlük hatta anlık yapıyorum benzer ürün kuşlarım da kullandım
Lakin kum gibi rahat edeceğini düşünmüyorum 🤔 yinede test edebilirim
Şuan sanicat kullanıyorum vancat i deniycem

KartalBey

Bu arada teşekkür ederim sizede iyi geceler dilerim

emre3101

Kedi kumlarinin ne kdr kaliteli olursa olsun tozuyor bundan dolayı pelet kullanıyorum şuan belki toz sorun olmaz diye düşünüyoruz ama ilerde büyük sorunlar çıkarabilir yavrumuzda

KartalBey

Elekten geçirsek kullanılabilirmi acaba 🤔

emre3101

Elekten geçirsek derken neyi

KartalBey

Kum tozutuyor ya elekten geçirsek tozu alsak
Ever clene geçmeden farklı şeyler denemem lazım düşükte olsa ondanda tozutma var Premium bir ürün memnun oranı iyi

Warriorsans

Olivacat öneririm şuan kampanyada. Fiyatı biraz yüksek ama doğal zeytin çekirdeğinden yapılıyor tozutma 0 topaklanma çok başarılı bütçe dengelemek için bentonit kumla karıştırılabilir bentonit kumun tozunu da alıyor

diablerose

elekten gecirirseniz tozutmayi azaltirsiniz

oykuyildiz

Bigcat e geçicem bende burnunun içimde bentonit temizledim geçen 😂 eve de çok dağılıyor artık yıldığım için pelete geçicem

Renklipati

Ben lindocat kullanıyorum özellikle yeşil olan paketi toz olayı da çok yok 1,5 yıldır kullandığım memnun kaldığım tek kum diyebilirim

Ugurpolatt

Biz topaklanan kumdan çam peletine geçtik ve çok memnunuz. Kum hem ister istemez tozutuyordu hem de kedimin patileriyle eve dağılıyordu ve en önemlisi de 2 haftada bir kumun tamamını değiştirmek gerekiyordu. Fakat topaklanan çam peletinde böyle sorunlar yok. Natural bastet marka 5 6 ayda bir değiştiriyoruz tamamen ve oldukça kaliteli

emre3101

Ever clean marka bildiğim kadarıyla en kaliteli kum tozutma ve topaklasma konusunda çok iyi ama maddiyat olarak yorabilir ama siz bilirsiniz

oykuyildiz

Bir de bentonitler pati kuruluğu çok yapıyor sanırım