Diş Sağlığı İçin Önerileriniz Nedir

KartalBey

Kızım dişlerini fırçalatmıyor hazır fırçalı bio nun setini almıştım daha sonra
suyuna katılan gargaralardan aldım lakin öneriniz varmı parmak fırçadan almayı düşünüyorum lakin alsam da kokusunu alınca izin vermeyecek

6 CEVAP

Aysenuraslan2

Merhabalar. Ben kedilerimi dişlerini düzenli fırçalamaya alıştırdım. Ama fırçalama hariç kullandığımız ürünleri söyleyeyim. Bio petactive ‘ in suya katılan ağız bakım suyunu kullanıyorum. Ağız kokusu için etkili bir üründür. Daha sonra matatabi çubukları önerebilirim ben çok memnun kaldım. Dental ödüllerden çok memnunum özellikle gimcat ten. Brit care in kide güzel . Her beslenmeden sonra bir tane verilebilir mama dişlere iyice yapışmadan. Günde 3-4 kez vermeyi öneriyorlar.
Ayrıca dişlere sıkılan sprey ürünlerde var ama ben kullanmıyorum. Onlarında bence etkisi olur ben de almayı düşünüyorum bir tane.

KartalBey

@aysenuraslan2 çok teşekkürler ağız Bakım suyunu kullanıyoruz gırçalamaya yanaşmadığı için
Matatabi ve fısfısı araştırıp deniyicem
Bazen diyorum macunumu sevmedi başka bir marka mı alsam

Warriorsans

Hem siz hem kediniz alışana kadar ilk başta makyaj pamuğu kullanabilirsiniz sonrasında parmak diş fırçası kullanabilirsiniz

KartalBey

Çok teşekkürler bunu deniyicem 🙋🏻‍♂️

Gimlihanim

Gazlı beze crystalin, dr animal sıkıp temizleyenler de var. Sizin için daha kolay olursa öyle de deneyebilirsiniz. Zaten macunlardansa bu şekilde temizlemek daha iyi bence.
Dental ödül mamaları iyi olabilir kediniz severse.
Son olarak bio petactive in biodent hexidine ürünü çok seviliyor.

Salihaylmz

Bebekler için kullanılan parmak fırçadan alabilirsiniz macun olarak hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz
Küçüklükten alışırsa diş fırçalatmaya harika olur