Orta Fiyatlı Mama Önerisi?

1 yıldır proplan kullanıyorduk. Daha sonra veteriner tavsiyesi ile unique kullanmaya başladık fakat memnun kalmadim hem mamayi pek sevmedi hem de dışkısı kötü kokmaya başladı. Mama tavsiyeleriniz nelerdir?

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba mystic, prochoice ve obivan selection markalarına bakabilirsiniz.

Salihaylmz

Advance sanabelle brit care
3ünün et oranları proplan yakın
Uniquie markasından da daha iyiler

oykuyildiz

Exclucion olabilir

Seneca

Brit Care, premium kedi maması kesinlikle orta fiyatlı değil. Mystic tahıllı olması dışında içeriği güzel ve gayet uygun fiyatlı

Ececimm

pro plan da alabilirsiniz

Chataluck

Prochoice, obivan ve mystic arasından hangisi oeki

orhdoner

Merhaba prochoice < mystic < obivan selection şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca tek bir mama degil de rotasyonlu kullanırsanız daha iyi olur mesela 6 ay birinden kullanıp 6 ay diğerine geçersiniz. Ekstra olarak yanında haşlama tavuk, et ,ciğer, balık gibi ürünlerle ya da iyi içerikli yaş mama ile takviye yapmalısınız. @chataluck

beyzathemoc1

Bozita 5-6 aydır kullanıyorum memnunum