Kedimin Cinsini Bulamiyorum

Aygulbekci

Arkadaşlar merhaba, ben kedimi temmuz ayında bir evcil hayvan sitesinden sahiplendim. Bana geldiği zaman kendisinin dört aylık olduğu söylendi. Eğer doğruysa su an 8 aylık oldu. Ama cinsini bir türlü öğrenemiyorum. Cinsi ne net hir cevap verebilecek biri var mı?

23 CEVAP

esravtn

benim kedime çok benziyor karnındaki desenler falan bence de tekir benim kedim de tekir sahiplenirken söylemişlerdi

Kdrygt2

American shorthair olabilir aynı kediden benimde var veterinerimiz söylemişti :)

hsnusngl

Her tekir kedinin kendine has karekteri vardır davranışlarıyla bir kedinin ırkını ayırt edemezsiniz bana da burun yapısından dolayı tekir gibi geldi.

Delall

Bariz tekir

Aygulbekci

Ya tekir olduğuna emin misiniz çünki rengi falan pek tekir gibi değil birde yani tekir cinsi kedisine göre aşırı derecede sakin ve uysal oturttugum yerde kalıyor

Aygulbekci

Az önce baktım da harbiden domestic shorthair e çok yakın görünüyor cidden

Aygulbekci

Sanırım tekir cinsi olmasını yediremiyorum şu an

Aygulbekci

Bana çok özel geliyor hali tavrı hareketleri bakışı bile her gelcen gun saga cok seviyorum ya cinsi önemli değil geceleri yana sokulup uyuması yeter