Kedim Sürekli Uyuyor Ve Oynamıyor.

Öncelikle merhaba. Kedim yaklaşık 1 yaşında dişi tekir kedi. tüy dökülmesi olduğu için vitamin veriyorum. bu gün 3. gün. ve kedim dünden beri sadece uyuyor, ara sıra uyanıp yemek yeyip tuvaletini yapıyor tekrar uyuyor. önceden koşar zıplar durmadan oynardı. 2 gündür böyle, oyuncaklarıyla oynatmaya çalışıyorum ufak birkaç pati sonrası bırakıyor. neden böyle bir bilgisi olan var mı? cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

9 CEVAP

Sezgek

Merhaba benim kedim de tekir dönemsel olarak daha fazla uyuma istekleri oluyor ama oyuna hayır demez benimki önemli olan iştahı nasıl dışkılama da problem var mı bunlara dikkat etmeniz ya da yürürken halsizlik göze çarpıyor mu ben kötü bir şey olduğunu düşünmüyorumu ama biraz daha sıkı takip edin özellikle yeme ve dışkılamayı

dışkılamasında ve iştahında bir sorun yok. sadece uyuyor. sakinleştiricinin etkisi olabilir mi? dünden önceki gün vermiştim.

Palyaco

Sakinleştirici verdiyseniz ondan vermeyin lütfen

betulbakioglu

halsizlik yani normal değil bi vet e gidin hastalik belirtisi bu kedi hava soguk diye halsiz olmaz

Sezgek

E yani sakinleştirici verdiyseniz çok normal bu hali vermeyin bence ne gerek var

orhdoner

Merhaba sakinleştirici gerekli değilse vermeyin çok zararlı çok geçmiş olsun

geçer mi yani diyorsunuz? babam 4. evre kanser hastası kemoterapi alıyor, tamamen sessizbir ortam istiyor o yüzden. artık bir daha da vermem kızımın neşeli hallerini özledim. sabahtan beri ağlamaktan içim çıktı.

bir daha yapmayacağım emin olun. zaten şu an vitamin alıyor bebeğim.

gece18

Babanıza çok geçmiş olsun lakin sessiz ortam içinde hayvanlara bunları yaşatmaya hakkımız yok. Çok zararlı.