Kedimde Kepek

Z1n3d

Kedimin üstünde kar gibi kepek var neden oluyor bu? nasıl geçer tarıyorum ama hala devam ediyor.

6 CEVAP

Sezgek

Merhaba en önemli etken mama kullandığınız ama kalitesizse olur en aZından orta segment mama vermenizi öneririm bir de mutlaka çinko biotin içeren multivitamin takviyesi yapın günlük olarak kediniZi tarayın önerebileceklerim bunlar ama kuzu biraz vitamin açısından eksik kalmış sanırım

Salihaylmz

Vitamin değerleri düşük ise olabiliyor su tüketimi az ise de
Kepek dediginiz mantar gibi ise sıkıntı olabilir

Z1n3d

Mystic kısır mama kullanıyorum hergün gimcat multivitamin veriyorum mamalarda çok pahalı eskiden bonacibo kullanıyordum onu yavruyken kullanıyordum. Gene onamı geçmeliyim

Z1n3d

oykuyildiz

Bizimde var maalesef . Biz deri ve tüy bakımı için veterinerden tablet aldık

Dkd

Somon yağı deneyebilirsiniz belki veterinerinize danışıp. Deri ve tüylere genel anlamda iyi geliyor hem de bağışıklık kuvvetlendirir.