Kedimin Patisindeki Yara Mantara Benziyor Mu Bakabilir Misiniz?

Dkd

Merhaba dün kedimin parmak arasında bir bölgede bu şekilde tüy dökülmesi gördüm. Sizce neden olabilir kendisi oynarken acıtmış olabilir mi ya da mantara benziyor mu sizce?

5 CEVAP

Seneca

Kumunu değiştirmediyseniz eğer mantar olabilir. Bizde de aynısı olmuştu ama yanık gibi duruyordu, çok kötü tahriş olmuştu. Kum değişikliğinden dolayıymış, Fucidin kullanmıştık. Eğer tahriş yoksa ve kumu temiz ve değiştirilmediyse muhtemelen mantardır. Ketoral krem alıp günde 3 kere uygulayın, geceleri de baticon sürün birkaç güne bir şeyi kalmaz.

oykuyildiz

Mantara benzemiyor açıkcası . Bizimde olmuştu . Crsyralin sprey vb varsa bununla temizleyin günde 2-3 kez .

Salihaylmz

Mantara benzemiyor sanki yara enfeksiyon kapmış gibi

Salihaylmz

Fotoğrafını veteriner hekime gösterirseniz size merhem verecektir

Dkd

Teşekkürler cevaplarınız için