Tüy Dökümü Çok Fazla

Sakizzz2

Kedimi kısırlaştırdıktan sonra çok tüy dökmeye başladı önceden bu kadar değildi mevsim geçişi mi acaba bilmiyorum ama aşırı dökülüyor proplan kısır mama kullanıyorum kısırlaştırmadan önce de bunu kullanıyordum yavru kedi mamasını ne yapabilirim bir bilginiz var mı

1 CEVAP

Sezgek

Mevsimsel tüy değiştirme başladı minimuma indirmek için mutlaka biotin ve çinko içeren multivitaminli destekler kullanın her gün tüy çeşidine uygun bir tarakla tarayın