Kedilerde Anal Kesenin Dolması

Gimlihanim

Merhaba. Dişi kedimde bu sabah sarımsı bi akıntı farkettim. 3-4 gündür de dışkısı biraz parça parçaydı. Kabız değildi ama eskisi kadar da rahat yapmıyordu. Yaklaşık 2-3 haftadır da bir iştahsızlık söz konusu. Dönemsel olarak bazen oluyordu. Öyle sanmıştım. Akıntıyı görene kadar şüphelenmemiştim. Veterinerimize mesaj attım. Anal kesenin dolduğunu söyledi. Boşaltılması gerektiğini söyledi. Siz daha önce bu durumu kedinizde yaşadınız mı acaba? Köpeklerde sık görülüyormuş ama kedilerde pek görülmüyormuş sanırım. İnternette öyle okudum. Yaşayanlardan bilgi almak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun bir bilgim bu konuyla ilgili duymuştum sadece ben de Allah şifa versin tez zamanda umarım iyileşir bir an önce 🙏❤️

Gimlihanim

@orhdoner Çok teşekkür ederiz 🙏🏻🙏🏻🤍 Umarım ciddi bir durum değildir. Korkuttu bizi de 🤦🏻‍♀️

huqi

Çok geçmiş olsun konu hakkında bilgim yok üste çıksın diye yazıyorum🙏

Gimlihanim

@huqi Çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻

sevvalcmn

Yaklaşık 2-3 hafta süren bir ishalden sonra yaşadık. İnanılmaz kötü kokulu sarı bir akıntı oldu. Veterinerimiz eliyle kalanı boşalttı, bir daha tekrarlamadı.

Scottishthor

Merhabalar bende yaşamıştım veterinere götürdüm 2 saniyede hemen patlattı..Şimdiden gecmiş olsun🤗

Gimlihanim

@Scottishthor Sanırım ben çok fazla endişelendim. Böyle yorumlar görünce çok rahatlıyorum. Çok teşekkür ederim 🙏🏻😊

Gimlihanim

@sevvalcmn çok teşekkür ederim 🙏🏻😊 biraz rahatladım bunu duyunca