Sanabelle Mi Felicia Mı?

begonvili

merhabalar, kedimin mamasını değiştiriyorum ikisi arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz? orta fiyatlı başka mama önerilerine açığım.

17 CEVAP

Renklipati

Ikiside arasında sanabelle daha iyi içerik olarak,brit carede çok beğendiğim fakat ishal problemi çok, yarayan kedilerde var tabiki

orhdoner

Merhaba prochoice kullanan etrafımda çok kişi var memnun uzun suredir kullanıyorlar bakabilirsiniz haftada 3 kere haşlama ya da yaş mama takviyesi yapıp kullanabilirsiniz. Tabiki sanabelle nin içeriği hepsinden daha güzel bütçeniz varsa ondan alıp deneyebilirsiniz

simbakedi

sanabelle'in yanına yaklaşamaz felicia, kesinlikle sanabelle denemelisiniz ilk. eğer bütçenize yakınsa bozita da güzel bir tercih. sadece tahılsız bozita

Palyaco

Orta segmentte felicia prochoice sanabella iyi ama çoğu kedi sevmiyor 10 kediden 6 sevmiyor

Gimlihanim

Sanabelle çok daha iyi. İlk onu denemenizi tavsiye ederim.

bademk

sanabelle yiyor kedim şuan memnunum bir sıkıntı olmadı içeriği de idare ediyor ama yeme oranı biraz düşük sanırım kediniz seçiciyse yemeyebilir. fakat şuan fiyatları çok artmış sanabelle mamanın onun yerine brit care ve bozitaya da bakabilirsiniz.

Bulutthecat

Sanabble ı kullanmıştım kedimin tüy döküöünü neredeyse sıfıra indirdi

izmirle

Hills

Chataluck

Sanabelle de ucuz bir mama değil ki. Ben bugün indirim yakaladım 150 ye 2 kg aldım petshopdan ama internetten kilosu 70-80 e proplan, hills vs almak mümkün.

begonvili

@Chataluck merhaba haklısınız aslında ben 10kg olarak almayı düşünüyordum sanabelleden. fiyatları bayağı bi artmış felica olunca da 12kg oluyor ve o şekilde kilosu daha ucuza denk geliyor. hem iyisinden olsun hem uzun süre yesin diye bu iki seçimi yapmıştım. çok mama yorumu okudum fiyatlara da yetişemiyorum. kedim aylık 2, 2.4 kg mama yiyor yaklaşık.

Bulutthecat

*dökümünü
Sadece çok ağır kokuyor

Chataluck

Ben içerik bakımından sanabelle tercih ettim. Gücüm yettiğince iyi beslemeye çalışacağım. Özellikle yavru döneminde. Royal canin mom and baby den geçtim. Taneler büyük geldi ama alışacak gibi. Kokuya biz alışır mıyız bilmiyorum

Warriorsans

Tabii ki sanabelle

Oqrenerde06

kesinlikle felıcıa hem düşük bütçeye uygun şuan indirim de 12kg 450 civarında. Ve kedinizin tüy sağlıgına sindirimine ve hipoallerjık olarak çok güzel ben proplanın hemen hemen her mamasını kullandım n&d kullandık acana kullandık orjıen kullandık en üst segment mamaları kullanmama rağmen biri beyaz birisi gri kedimde allerjı problemlerine yol açtı en memnun kaldığımız proplan somonlu ve felıcıa somonlu maması şuan ikisini karışık veriyorum proplan bitince tamamen felıcıa geçeceğiz. Sanabelle çoğu kedi seçicilik yapıyor bu mamada çevremde çoğu kişi yediremedi bilginiz olsun

Salihaylmz

İkisi arasında baya fark var eğer gerçekten ikisi arasında kaldıysanız tabi ki sanabelle
Felicianın içinde gerçek et bile yok