7 Aylık Kedime Yavru Kedi Maması Mı Almalıyım?

begonvili

sanabelle mi felicia diye sorarken kitten mı diye eklemeyi unutmuşum. 10kg civarı alsam kitten olsa olur mu? 1 yaşına yakın kısırlaştıracağım. kedim erkek scottish smokin kırması.

5 CEVAP

Anonymus683514

Kısır değil henüz Kitten alınmasında bir sakınca yok deniyor genel olarak.

Palyaco

10 kg 1 yaşına kadar yeter seçtiniz iki mamada gulutensiz oluşu en iyisi bütçenize göre seçtiniz mamayi alın

orhdoner

Merhaba bence 10 kg almayın tek kedi için çok uzun süre sıkılabilir ya da yemeyebilir önce küçük paket alın eger severse büyük boy alabilirsiniz.

begonvili

@orhdoner cevaplarınız için çok teşekkür ederim ☺☺ 10kg alınca daha uyguna geldiğinden öyle almak istedim kedim bayağı iştahlı ve az alınca cidden bana pahalıya patlıyor. çoğu mamanın 5kg veya 7kg olanları yok ya da ben göremedim. tekrardan teşekkür ederim 😇😇

orhdoner

Tamamdır o zaman ben belki bazı çocuklar seçiyor yemiyor dihe demiştim eğer öyleyse alıp kullanabilirsiniz şimdiden şifa olsun yavrunuza 🙏🥰