Dişi Sokak Kedisinin Kısır Olup Olmadığı

kittenlove01

merhaba, bize çok alışmış ve eve almak istediğim dişi bi kedi var. kulağının biri ucundan kesik. intte kısırlaştırılan kedileee yapıldığını okumuştum. ve burdaki erkek kediler üstüne geldiğinde hepsini dövüyor:D onlar kızgınlığa girdiğinde bizimkinde hiç kızgınlık belirtisi yoktu. bir de yaklaşık 1 senedir bu sitede ve hamile oldugunu görmedim. kısırlaştırılmış olabilir mi?

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba kulağında çentik varsa büyük ihtimal kısır olabilir. Zaten olmasaydı dediğiniz gibi şimdiye çoktan hamile kalmişti üçüncüye doğuruyor olurdu artık senede 3 e çıktı

Anonymus985465

Belediye veya Hayvanları Koruma Dernekleri kısırlaştırdıkları kedilerin kulağının ucunu kesiyorlar.

kittenlove01

çok teşekkür ederim🌸

Ozzey

Merhaba. Insallah yuvalanir. Evet kisirlastirilmis demek.

Renklipati

V şekilde bir kesik oluyor bende 5 kedi yaptırdım belediyede daha 15 gün önce sonucu yu yaptırdım muhtemelen benim gibi biri kısırlaştırma yaptırmış belediyede,yada bazan belediyede topluyor yaptırıyor