Aşıdan Sonra Koşturma

pinquitte

Merhaba, dün kedimi kuduz ve karma aşı yaptırdım, yani iki iğne. Fakat eve geldikten sonra biraz uyudu uyandıktan sonra evde koşturmaya başladı ve sırtı inanılmaz seğiriyor. Sırtını aşırı yalıyor. Sizce normal mi ya da ne zaman geçer?

4 CEVAP

bademk

biz hiç aşıları aynı gün yaptırmadık bildiğim kadarıyla aynı gün yapılmamalı. aşılardan sonra benim kedim hep halsiz olup uyuyor o gün sonrasında düzeliyor. sırtı yalama ve seğirme gibi bi şey olmadı hiç nedenini bilemiyorum

pinquitte

Ben de veteriner kontrolünde yaptırdım ve veteriner bir sorun olmaz ikisini aynı gün yapmamız dedi, bilemiyorum.

Ozzey

Merhaba bizimki de ayni gun yapalim demisti 1 hafta arayla yaptirmistim. Igne vurulan yeri islatirlar sonrasinda evde o yeri rahat buluyorsun islak oldugu icin oraya masaj yapman lazim. Yoksa orada ufak yumru oluyor. Bir veterinerini arayip sor.

Ozzey

Normal bir kosma mi. Bilemedim.