Ben İntarnet Parasını Vermek İçin 1Dk Şuna Dışarıcıktım Kağıyo Da Açık Boraltım Eve Geşdim Kqpıyı

YumuSLio

Eknek almaya gitim kapıyı acık bıraktım eve geldim kapıyı ı kapa tırken

ken kedimin ayağı sıkıştı ılk kırmos. Mı dıyrmerak etım sonrakırık olmadını fark wtim eyauğı kanıypdı çok k}ötü olmustu vetlinere göturuıyım mı yolsa cpk bısoypkmu

6 CEVAP

cat_expert

Kedinin patisi kapının arasında kalmış veterinere götüreyim diye soruyorsun onu anlayabildim.

Zahmet olmazsa götürüver.

Ozzey

Merhaba anladigim ayagi kanadi. Bir gosterseniz iyi olur. Damarlari bile zedelenmis olabilir. Siz bir goturup gosterin.

Renklipati

Pek anlamadım yazdığımızı fakat kapıda ayağı sıkışıp kanadı sanki demişsiniz, kırık ta olabilir o yara enfeksiyon da kapabilir en azından veterinere gidemezsiniz bile resim çekip atın danışın o daha iyi bilgi verecektir.. kanadığina göre baya kötü sıkışmış çünkü

Chataluck

Sizin parmak da mı sıkıştı yazdıklarınız anlaşılmıyor

cat_expert

Ne dediğin anlaşılmıyor.

Buketdur

Kanadıysa ve üstüne basamıyorsa veterinere götürün