Duvardan Atlayan Kedi

Latahzen27

Merhaba arkadaşlar bahçemde baktığım kedilerden biri duvardan zıpladı ama ayağı aksıyor napabilirim siz duzelirmi sizce bı çığlık attı düşünce

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba herhangi bir kırık çıkık yoksa düzelir şuanda sizin yapabileceğiniz tek şey gözlem yapmak yarına falan da aynı şekilde olursa hekime göstermek gerekebilir çok geçmiş olsun umarım ciddi bir problem yoktur 🙏

Latahzen27

Çok teşekkür ederim sanırsam incitmis çünkü üstüne basamiordu

Dkd

Belki sadece sert düşüşle canını acıtmıştır ve geçicidir isterseniz gözlemleyin. Geçmezse bi kırık çıkık vs var mı baktırsanız iyi olur sanırım.

Salihaylmz

Düzelmezse veteriner hekime götürmelisiniz duruma ağır da olabilir kemik bu riske atılacak bir şey değil

Poncinto

Gözün hep üzerinde olsun benimkinde ayni oldu tuvaletini bile yapamıyordu vet incittiğini söyledi ağrı kesici vurdu acısı gıdınce gezmeye başladı biraz gözlemle olmazsa bi git veterinere