Kedimle Çarpıştık

Sutunannesi

Az önce kesimle saklambaç oynarken çarpıştık. Yani ben ona doğru hızlı hızlı geliyordum o kapının arkasındaydı birbirimizi görmüyorduk yani ben ona doğru hızlı hızlı gelirken oda bir anda bana doğru koşmaya başladı ve çok kötü bir şekilde ayağıma çarptı baya sarsıldı bir gözünü açamadı ilk daha sonra toparladı şu an iyi ama bir şey olur mu sonuçta kafası çarptı ne şekilde takip etmeliyim

4 CEVAP

Sutunannesi

Teşekkürleeer şu an gayet keyfi yerinde şükür

KedimVar

Ben de bugün kedimin kafasının sert şekilde yere çarpmasına sebep oldum. Pat diye ses çıktı, herkes dönüp baktı. Ama şu an iyi. Hiçbir anormallik yok. Sorun olmaz.

Tbusratoptas

Yınede genel bir kontrole gıdın derim iciniz rahat etsın dıye ama bır sıkıntı olmaz burnundan kan gelmediyse allah korusun

Anonymus827062

Hiçbir şey olmaz korkmayın