Kedim 1 Gündür Yemedimi Ve Hafif Titriyor

Muezzaa

Kedim 1 gündür en sevdiği yemekleri bile yemedi su içmiyor hafif içten kasılma titreme gibi hareketler yapıyor sürekli uyku hâlinde

14 CEVAP

AhsenAise

Önce ateşini ölçün ,ateş normalse ,titreme ve kasılmalar açlığa bağlı olabilir,farklı bir gıda tüketmiş ise alerji vs olabilir, mümkünse açık bir veteriner bulup ivedilikle götürün geçmiş olsun

Palyaco

Ödül mamaniz varsa verin kediler ters gördüklerinde titreme yaparlar ve 1 gün hiç bisey yemediyse yaparlar birsey yedirin ödül mamasi

aslihan_e

İç parazit tedavisi oluyor mu düzenli? Karnı ağrıdığı için kasılma yapıyor olabilir. En basit neden bu olabilir şuan, eğer son iki ay içinde iç parazit tedavisi olmadıysa.

Muezzaa

kuru Çapak birikntisi

Muezzaa

Lütfen cevap verirmisiniz

eneskolon

veterinere götürün

Muezzaa

Heç olduğu için görürmedim ne olabilir

Muezzaa

Lütfen bilenler yazsın

6_zeytin

Kedinizin vücudu soğuk mu birde yavru mu yetişkin mi?

Ozzey

Merhaba ailenize soyleyin veterinere goturun lutfen.

Patili_90

Pisikoloji bozulmuş yada hasta olmuş olabilir ona yaş mama verin hala geçmiyorsa veterinere götürmenizi tavsiye ederim

sevilay28

Derhal veterinere götürün, kedide iştahsızlık hastalıkların belki de en spesifik semptomu oluyor

Efekilic

Bulgular iç parazit olabileceğini gösteriyor acil vete götürün

edmrcglu

bu saatte açık klinikle var hemen götürün