Sanabelle,Felicia Üriner Kedi Maması Kullanan Var Mı?

Lavinia17

kedim daha önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdiği için rotasyona üriner mama eklemek istiyorum.
hills cd kullanmıştık iyiydi ama 5kg 700 lira olmuş maalesef..
o yüzden sanabelle veya felica üriner kedi mamasını kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?
uygun fiyatlı üriner mama tavsiyenız varsa dikkate alırım :)
teşekkürler

4 CEVAP

Dkd

Brit care markasının da urinary maması var sanırım. Ona da bakabilirsiniz.

Warriorsans

Kullanmadık ama bende önlem amaçlı rotasyona üriner mamaları katmak istiyorum. Son zamanlarda fiyatlar artınca biraz daha uygun fiyatlı mamalara yönelmek zorunda kaldı çoğu kişi ve içeriği iyi olmayan mamalardan dolayı idrar yolu enfeksiyonu oranı çok arttı. Bende eskiden acana kullanırdım, şimdi hem 2 kedim olunca hemde bu kadar zam gelince obivan selection golosi mystic gibi mamaları denemeye başladık malesef

Lavinia17

sizi çok iyi anlıyorum ben de ikinci kedi gelince zorlanmaya başladım çünkü aşı takvimi,evdeki kedinin kısırlaşma zamanı ve yeni kedinin küçük olmasıyla farklı bir mama kullanması vs beni zorladı ama bir şekilde halletmeye çalışıyorum.
sizede kolay gelsin inşallah bir şekilde hallederiz.
sanabelle ve brit care üriner mama hakkında olumlu yorum fazla ama brit care markasında ishal sorununu yazanlar olmuş o yüzden onu eledim.
hekimimize danışıp büyük ihtimalle sanabelleyi alırım

Sanabelle > Felicia şüphesiz