1 Kilosu Uyguna Gelen Mama Önerisi

bobby34

kedim kısır. kaliteli mama arıyorum kedim için. mesela 10 kg aldığımda kilosu 60-65 tl civarı olabilicek mama önerir misiniz içeriğinde taze et bulunan mama önerrseniz sevinirim

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba bozita var onun kg 75 oluyor sanabelle de aynı şekilde biraz daha fazla verebilirseniz exclusion ya da dediğim markalara bakabilirsiniz. Onun dışında prochoice, mystic alıp haftada 3 kere yaş mama ya da haşlama ürünlerle destekleyebilirsiniz.

Pikapru

Bozita mar ka mama'da 640 lira tavuklusu, geyiklisi bitmiş şu an. Bozita alacaksam oradan alıyorum diğer yerlere göre biraz daha uygun oluyor.

ozanesk

Fiyat yerine kedinizin kilosuna göre kaç gr yediğine bakıp mama almak daha ekonomik ve uzun kullanımlı olur.

Benim bildiğim en az gramaj oranları Bozita'da. Daha azını bilen / gören varsa yazsın ona bakalım :)

Ma - ma se - pe -tin den bozita geyikli tahilsiz alabilirsiniz suan 630 tl bi ay önce falan 587 ydi. Exclusion ton balıklı kullanıyoruz oda baya iyi geldi benimkilere.