Deneyimlerinize Göre Cevap Verirseniz Sevinirim

PofudukLeo

Anket

Sanabelle
(6 oy)
Advence
(4 oy)
Exclusion
(9 oy)
Nutri Feline
(2 oy)
Toplam (21 oy)

Merhaba arkadaşlar , kedim henüz 3 aylık Hill's Scıence Plan kullanıyoruz ancak çok severek yemiyor. Bu nedenle bir maka rotasyonu yapmamız gerektiğini Tecrübeniz doğrultusunda tercihlerinizi iletirseniz çok sevinirim. Yavrum için temiz bir içerik olsun istiyorum. Şimdiden teşekkürler 😺

6 CEVAP

Bu markalar arasında bende çok gidip gelmiştim, ama sonrasında Bozita’da karar kıldım sizinde bakmanızı öneririm👍🏻

Seneca

Exclusion'nın içeriğini çok beğeniyorum o yüzden tecrübem doğrultusunda oy vermemiş olabilirim ama yurt dışında kullanan arkadaşlarım vardı, öve öve bitirememişlerdi.

Oqrenerde06

nutrıfeline temiz görünüyor içeriği ileride deneyeceğim bir mama yaş mamasını çok sevdiler

yumak_bey

nutrinin yaş mamasını kullanıyorum fakat içerisinde taurin yok kuru mamada yok ise kesinlikle almayın, Advance kullanıyoruz biz kısırsa Somonlu ve Hindili yiyebilir arada 10 tl gibi bir fark var ama bütçeniz uygunsa alabilirsiniz veterinerler öneriyor zaten onun dışında Purina ve Royal Canin almayın.

Exclusion kızıma kuru mamayı sevdirdi.

Oqrenerde06

nutrıfeline temiz görünüyor içeriği ileride deneyeceğim bir mama yaş mamasını çok sevdiler