Fitmin Kuru Mama İçeriği Nasıl Sizce?

Gimlihanim

Merhaba. Bu mamayı ilk defa gördüm. Kullanan var mıdır, memnun mudur? Merak ettim açıkçası. İçeriği hakkında da yorumlarınızı almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

9 CEVAP

teddybal

Çok güvenilir buluyorum ve içeriğini beğeniyorum, birkaç ay önce 400-500 arası olan mamasının 1300-1400 arası olması dışında sıkıntı yok :'/

Palyaco

Cok karışık bir mama

theyusra

ben fitmini çok beğeniyorum, rotasyonuma eklemek istediğim bir mama hatta bu ay alabilirim çünkü yeni mama seçmeye çalışıyorum. kullanmadım ama dediğim gibi petlebi getirmeye devam ederse aklımda 😌

orhdoner

Merhaba bence gayet güzel duruyor içeriği domuz tercih edenler için alınabilir. Bazı kişiler tercih etmiyorlar domuz olmasını içeriğinde onlar için uygun olmayabilir. Heryerde satılmıyor sanırım filmin markası biraz zor bulunuyor sanki birileri öyle demişti diye hatırlıyorum. Ben hiç kullanmadım kullanan kişi de etrafımda yok kullananlar varsa biz de görürüz en azından teşekkür ederiz post için ben de merak ediyorum bakalım cevapları 🙏❤️🥰

D-O

Hic kullanmadim ama icerigi guzel gorunuyor. Deneyimi olanlar yazarsa iyi olur :)

yumak_bey

Et kısmının kurutulmuş olmasını beğenmedim bir tek onun dışında gayet güzel.

simbakedi

içerik olarak güzel ancak sürekli bulunan bir mama değil maalesef :( et oranı vs de iyi ama acanaya benzer biraz karışık. monoproteine alışık kediler için zor olabilir

ozanesk

Bu fiyatla Yağmur Aracan kendi kendine stok yapar, değişmeyse onun şirketi ithal ediyordu :)

Gimlihanim

Çok teşekkür ederim hepinize 🙏🏻😊 Genel olarak beğenilen ve pek bulunmayan bir mama sanırım. Ben de sadece petlebi de gördüm. Belki rotasyona eklenip, denenebilir diye düşünüyorum.