Kedime Bebek Bezi Taktım

iremdemir16

Kısırlaştırma sonrası çok yalıyor bende bi zarar vermemesi için bebek bezi taktım bi sorun olur mu

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle bence hava alması daha iyi ama gene de siz hekiminize telefondan sorun ona göre takabilirsiniz.

Gimlihanim

Bence bir sorun olmadığı sürece kurcalamayın. Veterineriniz yalayabilir dediyse dikişlerini bırakın yalasın. Sadece dikiş kısmını ısırmasın yeterli sanırım. Bu süreçte biraz başında beklemeniz gerekiyor.

iremdemir16

O sadece yalatmayın dedi, asabi olduğu için boyunluk bile takamadılar, çıkardım bezi kantaron yağı sürdüm çabuk iyileşsin diye inşallah bir sorun olmaz

yumak_bey

kantron yağını umarım hekime danışarak sürdünüz, insan değil sonuçta zarar verebilir

iremdemir16

Soru cevap kısmında kantaron yağı süren arkadaşlar olmuş tavsiye üzerine sürdüm