Prochoice Kısır Kedi Maması

Casperbeyy

Prochoice kısır kedi maması hakkında ne düşünüyorsunuz,kullanıp memnun kalan var mı ?

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben kullanmadım komşum kullanıyor uzun zamandır memnun ekstra olarak gimcat multivitamin ve haftada 3 kere haşlama takviye yaparak destekliyor. Kedileri gayet sağlıklı herhangi bir problem olmadı bu zamana kadar ben de sokaktaki canlarıma alıyorum memnunum.

simbakedi

uzun süre kullanılmaması gerekiyor bu segmentteki mamaların. bonacibo, obivan selection gibi mamalarla rotasyon sağlayıp bolca yaş mama ve gerektiği kadar vitaminle beslerseniz sorun yaşamazsınız gibi ama garantisi yok hiçbir mamada olmadığı gibi. kediniz yiyorsa da haşlama tavuk, balık, et, ciğer ile de desteklemeyi unutmayın

Casperbeyy

Anladım , teşekkürler yardımcı olduğunuz için;)

Salihaylmz

Prochoice yavru kedi maması kullandık orta bir mama kullanılabilir bence ama uzun süreli olrak değil