Fotoğrafta Gördüğünüz Gibi Kedimin Anüs Bölgesinde Böyle Bir Şey Çıktı Ve Bir Tanesi Patladı

Patlayan sivilce benzeri gibi içinden iltihapa benzeyen bir sıvı gibi vir şey aktı bu konuda bilgisi olan var mı yarın veteriner ile görüşeceğim ama sizlerede danışmak istedim teşekkür ederim şimdiden.

7 CEVAP

Warriorsans

Fotoğraftan hiçbir şey anlayamadım ama ciddi bir sorun olabilir mutlaka veteriner görmeli

edmrcglu

gittiniz mi bizi de haberdar edin lütfen kötü görünüyor

Merhaba arkadaşlar evet anal kese ile ilgili bir problem oluşmuş kedim kabızlıktan dolayı bu şekilde anüs çevresinde iltihaplanma olmuş allahtan dışa atmış kendini hemen gerekli ilacı uyguladı veteriner, keyfide yerinde bizimkinin ama yine de sık sık kontrol edeceğin yara vs bir şey olmaması için bizi düşündüğünüz ve yardımcı oldugunuz için teşekkürler

Öncelikle teşekkür ederim evet fotoğrafın kalitesi düşmüş ve gözükmüyor ama bizlerdeki gibi sivilce gibi olduğunu söyleyebilirim, yarım veterinere gideceğim aöa endişelendiğim için buraya da bir danışmak istedim

Seneca

Çok geçmiş olsun, bir şeyi var mı?

Gimlihanim

Anal kese ile alakalı bir durum olabilir mi? Geciktirmeden veterinerinize gitmenizi öneririm.

yumak_bey

sevindik ❤️