Sizce Hangi Marka?

eltarcin

Anket

Brit Care
(0 oy)
Royal Canin
(5 oy)
Acana
(11 oy)
N&D
(8 oy)
ProChoice
(0 oy)
Hill's
(2 oy)
Whiskas
(0 oy)
Toplam (26 oy)

Sizce hangi marka?Hepsini çok öneriyorlar.Ben seçemedim sizce?(kuru)

8 CEVAP

Miril

Whiskas'ı öneren kim ? Kimse önermez whiskası

SelinTuksal

Dollfacepersian yerine ben yardımcı olacağım eltarcin. (biz yakın arkadaşız). söylediğiniz mamalar arasındaki farklar uçurum. hepsiyle ilgili yazıyorrum şimdi.
Acana
yeterince kaliteli. bunlar arasında en kalitelisi acana. ama en üst seviye de değil.

N&D
acanadan sonra en kaliteli mama. özellikle balkabağı serisi müthiş.

Brit care
kullanmanızı çok önermiyorum ama maddi durumunuz ancak buna elveriyorsa coco olanını kullanabilirsiniz.

Pro Choice
düşük kalitede bi mama, ama almayın asla diyebileceğim gibi de değil.

hill's, royal canin
Hayvan deneyi yapan mamalarının içeriği de iğrenç ötesi olan mamalar sakııııııııınnn almayın.

whiskas
Kanlı ishale neden olan çok yağlı baharatlı dolayısıyla berbat bir mama bunu da sakıııınn alamayın.

martha

ankette yok ama orijen bence

Tbusratoptas

Whiskas ı 1 hafta sokaktakı kedıme verdımde hasta gıbı oldu aman diyim .. Selin çok guzel bir yazı olmuş tam icimden geçenler

eltarcin

Hmm orjeni de deneyelim o zaman:)

eltarcin

Kedilerde yaşlandığında hastalıklar
Aşırı tuz ve baharat
Boya vb. şeyler içerdiği için whiskası öneren olmuyor ama yine de koymak ve sizin görüşllerinizi almak için:)

eltarcin

dollfacepersian
Yanıtınız gözükmüyor:(
Bir daha yazabilir misiniz?

eltarcin

Size çok teşekkür ederim:)
Acaba rica etsem orjen i de açıklayabilir misiniz?