Kuzey Pazarlama Güvenilir Mi??

nazlitanyeri

Kuzey pazarlama güvenilir mi?? Sahte mama satmıyor umarım

8 CEVAP

hannnngggg

güvenilir bir cok platformda bulunuyor kendisi tredyol ççeksepeti vs gibi kendisinden üç kez alısveris yaptım ikisi kum biri nd marka mamaydı bir sorun yaşamadım mamanın tarihi cok ileri ve orijinal

Oradan dış filtre aldım memnun kaldım mama haktında bilmem ama bence iyi bir satıcı

Gimlihanim

Güvenilir diye biliyorum. Ben hiç alışveriş yapmadım ama tr en d yol daki güvenilir satıcılar arasında ismini kullanıyor buradaki arkadaşlar.

Dkd

Güvenilir satıcı

Salihaylmz

Güvenilir ama kargoyu kötü paketliyor kum malt alacaksanız söyleyeyim dedim

SIMGECAKIR

BENDE YENİ ALIŞVERİŞ YAPTIM MAMA ALDIM MEMNUNUM. ÇABUK GELDİ SON KULLANMA TARİHİNE DE EPEY VAR.

Mia2021

Ben yorumlarında kötü yazanlarida gördüm ama ben memnun kalmıştım 1 defa mama sipariş etmiştim bu ay kuru mamayı ordan edicem yas mama işte diğer ek takviyeleri burdan

Mikasa

Ben de memnun kaldım birkaç kez alışveriş yaptım. Hatta birinde almaktan vazgeçtim bir ürünü hemen iptal ettiler.