Acilll Yardım

yavru köpeğim 8 aylık dün oynarken 50 cmlik bir yerden kafa üstü düşmüş dün bütün gün bir şey olmadı sabah kafasının üstünde çok hafif şişlik vardı giderek büyüyor sanki ne yapmalıyım veterinere şu an gidemem götürecek kimse yok

8 CEVAP

edmrcglu

otobüsle gidin veterinere götürecek kimse yoksa buradan nasıl yardım edebiliriz

aslihan_e

Hemen buz koymanız gerekliydi buzu bir beze falan sarıp. Bu saatten sonra etkili olur mu bilmiyorum.

aslihan_e

Buz yoksa donmuş herhangi bir şey olur ama direk koyarsanız kılcal damarlarda çatlama yapabilir mutlaka bir beze sarmanız gerek.

aslihan_e

İnce bir şekilde sarılacak soğuk geçecek şekilde.

Mia2021

Çok geçmiş olsun. Veteriner hekimi arayın ve geleneğinizi söyleyin ne yapmanız gerektiğini öğrenin çok geçmiş olsun tekrardan canım umarım bir an önce geçer 🥰

14 yaşındayım evde yalnızım nasıl gideceğimi bilmiyorum keşke insanların durumlarını bilmeden konuşmasanız .Amacım başkalarının başına geldiyse bilgi almak ona göre hareket etmek sağolun mükemmel tavsiyeniz için
veteriner hekim ile konuştum önemli olmadığını akşam getirin kontrol edeceğini söyledi .

edmrcglu

hanımefendi baş üstü düşmesi önemli bir şey ne yazmamı bekliyorsunuz? ailenize söyleyin o halde.

inferi0r

Çok geçmiş olsun. Kediler güçlü hayvanlardır, umarım yakın zamanda iyi olur.

Bence de gidemiyorsanız bir veterineri arayıp fikir almak en güzeli. En azından içiniz rahatlamış olur.