Kedim Kambur Mu

Lokumcukk

Arkadaşlar herkes bu kedi kambur mu niye böyle garip yürüyor diyor Veterineri hiç öyle bişey demedi Yürürken yere paratlel değil sırtının ortası daha yukarıda gibi Resimdeki kısımdan anlayabilirsiniz sizce bir sorun var mı sırtında

6 CEVAP

Gimlihanim

Fold olduğu için eklem rahatsızlığından kaynaklıdır diye düşünüyorum. Bence de bi kontrolde fayda var. Bir tanıdığımızın fold kedisi de dediğiniz gibi yürüyor, duruyor çünkü.

theyusra

bana da biraz değişik geldi, kendi kedimle karşılaştırıyorumda benimki böyle diklenince dümdüz oluyor sırtı. zaten sorunlu bir ırk röntgen çektirmek en mantıklısı şu an.

Nhr54

Siz yine veterinere gösterin tabiki ama bence zayıf ve boylu bi kedi olduğu için öyle duruyor inşaallah bişeyi yoktur

huqi

Bence de bir gariplik var mutlaka veterinere gösterin.

Lokumcukk

İnşallah boşa endişeleniyorumdur Veterineri garip bir durum olsa farkedermiydi dıştan bilmiyorum Röntgen çektirmek en iyisi Yürüyüşü bebekliğinden beri böyle

huqi

Umarım ciddi bir sorunu yoktur.