Kedi Kısırlaştırma

Poncinto

Merhaba benim kedim yaklaşık 4 yaşında bugüne kadar kısırlaştıramadım hem bu konuları pek bilmiyordum hemde durumum ve yaşamsal sıkıntılarımdan zaman bulamıyordum ailecek konuşup artık kasırlastırmaya karar verdik Konya’da yaşıyoruz bize önerebilecegınız ıyı bır veteriner var midir ve çok korkuyoruz basına bişey gelicek diye ayrıca veteriner bizden sadece kısırlastırma için mi para alır yani birazda uyun fiyata yapan ama iyi birini önerebilirsiniz çok sevinirim

2 CEVAP

huqi

Daha fazla yaşı geçmeden kısırlaştırın. Kısırlaştırmadan önce tahlillerini yaptırın mutlaka.

Salihaylmz

Konyada veteriner bilemiyorum ama kısırlaştırmadan önce hemogram ve biyokimya testi yaptırın yaşı ileri olduğu için kontrol çok önemli