Mamalara Zam Bekleniyor Mu ? Stok Yapmalı Mıyız?

Yesilyesil9

Öyle bir şeyler duydum ama bu konuda fikri olan var mı

7 CEVAP

Ben de duydum :(

simbakedi

siz yazarken bile her sey zamlaniyor imkaniniz varsa alin derim ordan artirdiginiz 2-3 kurus yarin evinize alacaginiz seyin zammini kapatir biraz :D

Gimlihanim

Ben de duydum. Sanırım gelecekmiş. İmkanınız varsa biraz mama almak en mantıklı şey bu aralar.

Salihaylmz

İmkân varsa stok yapılmalı
Mamalar tukeneceginden değil ama zam üstüne zam yapılacağından alın aldırın stok yapın:/

Salihaylmz

NDden bir tık alta düşüp daha uygun mama bakabilirsiniz
Karıştırıp vermek bazı kedilere iyi gelmiyor ishak vs oluyorlar

Yesilyesil9

N&D kullanıyoruz ama sanırım bir orta segmentle karıştırıp vereceğim öğrenciyim bursum olduğu gibi kedime gidiyor bol bol da yaş mama vitamin vs vermeye çalışıyorum myctic hakkında çok görüş ayrılığı var ama mesela N&D 5kg ile Myctıc 1,5 karıştırsam mı? Daha uzun gitmesi için

Yesilyesil9

Öneriniz var mı ? Şu ana kadar pek farklı mama denemedim Acana kullanıyordum çok pahalı olduğu için N&Dye geçtim ama o da pahalı geliyor artık :( karıştırıp vermek sıkıntı olur mu yani şimdi şüpheye düştüm