Şişlik Mi Var? Bakar Mısınız

Yesilyesil9

Burada bir sıkıntı var mı sizce

3 CEVAP

gaiakedi

Çok belli olmuyor fotoğraftan. Karnı Açıkken çekebilirseniz daha sağlıklı olur

Sezgek

Ne yazık ki fotoğraf çok ney değil sanırım sizin kediniz yeni kısırlaştırılmıştı o bölgede dikiş bölgesi galiba bizim olmadı ama burda dikiş yerimde şişlik yaşayan çok kişiye denk geldim ve bir süre sonra şişliğin geçtiğini yazmışlar önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum ama şişlik olduğundan eminseniz bir veterinere danışabilirsiniz

Yesilyesil9

Teşekkür ederim önce veterinere sonra buraya soruyorum extra görüş için veteriner de normal olduğunu söyledi bugün yine de kontrole götüreceğim