Orijinal Mama Değilmiş ?

Mia2021

Kizlar biz 15inde maaş aldığımız için Mianin maması bittiği için Veterinerden mama almıştım yarın sipariş vericem diye yetsin diyr yarım kilo aldım veteriner ya güvendim eve geldim orijinal maması ile karşılaştırdım veteriner hekimin ki büyük ve kalın tabakta çok az maması kalmıştı onunla olctum asla aynı değil mama dışardan gelene kadar yetsin dedim burdakiler hep açıktan satıyor almıyorum bu ay biraz sıkıştık cenazeden dolayı maaş yatınca soyliyim dedim şimdilik az alayım dedim veteriner dersin demi Miaya onu versem birşey olur mu? Bulamadım da başka birde biz im burda öyle veteriner ve petshoop yok ne yapmalıyım

5 CEVAP

Gizem8822

Veteriner hekimin sahte mama vereceğini hiç sanmıyorum sonuçta sürekli götürdüğünüz veteriner değil mi? Böyle bir şeyi göze almazlar bence

Mia2021

Kizlar dememe mi takıldın.

AsumanAtilgan

Balık tavuk ciğer et verebilirsiniz

cat_expert

Kızlar mı?

Mia2021

Hayır sürekli götürdüğüm veteriner değil evime en yakın veteriner petshoop gibi