Kedim Son Zamanlarda Uyuyor

betulbakioglu

Yasadigim yerde hava birden cok sogudu kedim de kaloriferde yatiyo sadece kalorifer acik olmasina ragmen yinede donuyorum evde acaba ondan mı surekli yatiyo oynatsam oynuyo kosuyo ama surekli kaloriferde

2 CEVAP

TekirKediMia

Üşüdüğü için orada yatıyordur. Gözlerinde ve burnunda akıntı var mı bir de iştahsızlık? Eğer bunlar da varsa kedi nezlesi olmuş olabilir.

betulbakioglu

hayir yemesi icmesi normal gripti zaten uzun sure antibiyotik kullandigimiz icin kendiliginden gecmesini beklemistik