Tüy Toplayıcı

Kayagokhan17

Merhaba, kedimin her gün düzenli tüylerini alıyorum çok tüy dökmeye başladığı için. Önce furminatör tarak ile tarıyorum sonra üstünde kalan tüyleri mavi tüy toplayan eldiven ile alıyorum fakat illa üstünde kalıyo hava tüyler uçuşuyor, daha etkili bir alet var mı acaba tavsiye edebileceğiniz. Furminatörden sonra kullanmak için.

3 CEVAP

Dkd

Ben bildiğimiz tüy toplama rulolarıyla üzerinden geçiyorum taradıktan sonra kalan tüyleri almak için. Benim kedim o yapışkanlı ruloları çok seviyor. Eğer rahatsız olmazsa kediniz deneyebilirsiniz.

Kayagokhan17

Ya dediğiniz rulolardan baktım ama biri yüzey diyo biri kedi için diyo anlamadım, link varmı nerden alıyosunuz ?

Ececimm

bazen a101 e de geliyor o rulolardan