Merhabalar Herkese Kedi Probiyotik

tugcehera

kedim bugün iç dış parazit aşısı olduk bide kedi toz probiyotik verdi fakat evde 4 kedim var probiyotiği bir kediye vermem gerekiyor günde bir kere dedi bir ufak şişeyi bende kedimi aldım mamasınn içine koydum yedirdim gün içersinde yemesi mi gerekiyor tek seferde olsa da olur m yoksa diğer kedilerimde var cunku dıger turlı zor olucak

10 CEVAP

Ececimm

şırıngayla içirseniz daha yararlı olur zor ama daha etkili ishali keser

Dkd

Yaş mama ya da ödül mamasına katarak direkt o an tükettirebilirsiniz bir odaya çekip sadece ona yedirerek

tugcehera

yaş mama vermemeızı soyledı normal mamaaya katıyorum bende

betulbakioglu

normal mamayla yiyemez onu sulu birsey lazim suyuna veya yas mamaya katin

tugcehera

ZATEN VET SOYLE EDI MAMASINA BIRAZ SU DAMLATSIN DEDI

tugcehera

şırıngayla bildiğiniz su ile mi içireyim

Ececimm

tozu azcık sulandırın şırıngayla içirin bizim sarıydı sizin nasıl

tugcehera

rengini ayurt edemiyorum 12 adet vr 12 gun ıcın ama ısmı provıtal cat zoovital

Ececimm

çok az suyla tozu karıştırın çok su koymayın içirirken zorlanmayın

Ececimm

mesela tozu 2 içimlik olarak suyla ayarlayın