Kedimin Ağzının Üstün De Kızarıklık

BiciriginAnnesi

3.4 gün önce kedimin ağzının üstünde kızarıklıklar belirdi,1,5 hafta önce doğum yaptı Bebekleri sağlıklı annede her hangi bir sağlık problemi yok yoktur herhalde diye düşünüyorum bu kızarıklığın sizce ne gibi bir rahatsızlığın başlangıcı olarak gösteriyor olabilir

4 CEVAP

Seneca

Görüntülensin diye yazıyorum. Bilemedim ne olduğunu

BiciriginAnnesi

Teşekkürler

Sezgek

Doğum anne için çok zorlu bir süreç bu fotodan bir şey söylemek zor belki doğum nedeniyle kan değerlerinde düşme falan olabilir şu aşamda emziren bir anne olduğu içim koştur koştur veterinere gitmenize gerek yok bence ama multivitamin takviyesi verin bence bir de gözlemleyin yemesini içmesini kızarıklıkta artma falan olacak mı ona bakın

BiciriginAnnesi

Şu durumda zaten veterinere koştur koştur gidemeyiz bebekleri var annelerine en çok ihtiyaç oldukları dönemdeler.
Sütü çok olsun sağlıklı olsun diye yaş mamayı fazla verdik büyük ihtimalle de alerji oldu vitamin takviyeleri kullanıyoruz pek severek yemiyor bir kaç gün gözlemim altında olacak yaş mamayı bıraktık sadece kuru mama ile devam edecek bir süre ondan sonra geçmezse veterinere gideceğiz umarım daha fazla yayılmaz bir an önce geçer teşekkürler.