Amity Kedi Konserveleri

Gimlihanim

Bu markanın yaş mamaları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Değişik yaş mama arayışındayım da. Sizce şans verilebilir mi? İki tanesinin içeriğini paylaşıyorum buraya. Daha önce kullanan var mıdır? Memnun mudur? Yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler şimdiden 🙏🏻😊

6 CEVAP

Gimlihanim

@theyusra Keten tohumu benim de çok ilgimi çekti açıkçası. Değişik bir mama olduğundan denenebilir diye düşündüm 😊

@huqi Tabi ki gimcat almak daha mantıklı. Ama bizimki şu ara değişik tatlar istiyor sanırım. O yüzden bu arayış. Bu arada son zamanlarda ben de hiç 10 tl ye nd görmedim 🤷🏻‍♀️Belki ama z onda falan kalmıştır. Bir bakmanızda fayda var.

@hannnngggg Bizimki nd yese koşa koşa gidip alacağım ama malesef 🤦🏻‍♀️😅

@TekirKediMia Aklımda bulunduracağım önerinizi. Teşekkür ederim 🙏🏻😊

TekirKediMia

Merhaba, daha önce kullanmadım fakat içerikleri güzel görünüyor. Protein ve taurin miktarlarının yüksek olması iyi, tüylere iyi gelecektir. Yüksek protein içerikli mamaya geçiş yapılırken kediler ishal olabiliyor, yaş mama için de böyle bir durum yaşayabilirsiniz eğer alırsanız önce az miktar verip gözlemlemelisiniz.

huqi

Bence içeriği baya iyi. Ben de alıcaktım fakat 22₺ idi p e tzz shop da bunun yerine gimcat aldım çünkü Tomris seçici yememe ihtimali var zaten zar zor alıyorum artık boşuna almış olmuyum dedim. Bir de gimcat hâlâ 13₺, 16₺ idi. Tabii gimcat 70 gram bu mama 80 gram.

theyusra

keten tohumu eklemeleri çok hoşuma gitti, içeriği de çok güzel duruyor denenir :)

hannnngggg

bende petk*utusunda görmüştüm içeriği güzel gözüküyor ama nd 10 tlyken o kadar para veresim gelmedi 🌝🌚

huqi

N&d şu an hiçbir yerde 10₺ ye yok...