Normal Mi Bu

betulbakioglu

kusura bakmayin ama kedim cok yalaniyodu oralari bende uyurken bakayim.dedim.seffaf sivi var sanki normal mi acaba

14 CEVAP

Sezgek

Yakında girebilir yaşadığınız ortamın sıcaklığına bağlı oluyor kızgınlıklar ama bir kaç ay sona da girebilir merak etmeyin o akıntı bir şey değildir kızgınlığa da girince anlarsınız sanırım kısırlaştırmayı düşünmüyorsunuz ama kısırlaştırmanızı öneririm genelde veterinerler ilk kızgınlıktan sonra yapıyorlar ama burda bazı arkadaşlar kızgınlığa girmeden yaptırmış

Sezgek

Çok geçmiş olsun o zman bırakın bir kendisini toparlasın ilk kızgınlığını geçirsin daha sonra götürürsünüz veterinerin fikrini alıp uygun zamanda kısırlaştırırsınız minnak biraz dinlensin nefes alsın

Veterinerler bana hep onun normal akinti oldugunu soylediler. Telaslanmayin ;)

Gimlihanim

Kötü bi koku varsa anal kesesinin boşaltılması gerekiyor olabilir. Bizim de yeni başımıza geldi. Veterinerinize başvurmalısınız. Belki daha başka bir şeydir. Geçmiş olsun 🙏🏻

betulbakioglu

sizinki nasildi? normal seffaf miydi

betulbakioglu

dişi olduğu icin kizginlik suyu vb diyen de var normal mi bunlar

Sezgek

Eğer kedinizi kısırlaştırmadıysanız fizyolojik akıntı da olabilir gerçi onlar yalar bu durumdan rahatsız olurlar hemen temizlerler ama sizinki pek yalanıyor anladığım kadarıyla her hangi bir körü koku gelmiyorsa fizyolojik akıntıdır

betulbakioglu

kısır değil ve seffaf akinti.basladi.nedense kizginliga girmedi hic

Sezgek

O zman fizyolojik akıntıdır kaç aylık kediniz yani dişiler genelde erken girseler de 6 aydan önce pek girmiyorlar kızgınlığına

betulbakioglu

6 aylık

betulbakioglu

cok da bi koku almadim kendi vucud kokusuydu tuttugumda yapiskanimsi gibiudi

betulbakioglu

agir bir hastalik gecirdi maalesef o sebeple asi bile yapmiyolar kizima kisirlastirmayi dusunuyorum tabiki daha 4 aylikti aldigimda yeni yeni iyilesti

gaiakedi

Akıntıyı mutlaka takip edin, kendini devamlı yalamaya başlarsa akıntıyı görmeseniz bile devam ediyordur. Eğer devam ederse Rahim iltihabı ihtimalinden ötürü veterinere danışın

betulbakioglu

iltihap olsa seffaf olmazdi diye dusunuyorum beyaz veya sari olurdu