Kedim Kafasını Bir Yerlere Dayıyor

vodootrela

Merhabalar kedim uyurken sürekli kafasını yatak başlığına dayayarak uyuyor. Kafasını bir yere dayamak sağlık sorunu göstergesi diye duymuştum. Bu durum da geçerli mi acaba veterinere gitmeli miyim?

3 CEVAP

Poncinto

bence bi veterinere gitmelisiniz sizi telaşlandırmak istemem ama ağrısı olabilir bilmediğiniz diştan görünmeyen bi durum olabilir en sağlıklısı bi veterinere danişmak

meov

karaciğer rahatsızlığı diye okumuştum ama başka bir şeyde olabilir. hiçbir şeyde olmayabilir veterinerle bir görüşün.

Lokumcukk

Umarım kötü bir şeyi yoktur biliyorsunuz kediler bazen garip huylar edinebiliyor inşallah öyle bir şeydir