Kısır Kediye Bu Mama Üriner Sistem Açısından Zararlı Olur Mu

Arkadaşlar elimde bir paket bozita yavru kedi maması var, üç ay evvel almıştım ama kedim mamadan bağımsız bir rahatsızlık geçirdiği için bu bir iki ayda başka mamadan vermek zorunda kaldım. O süre zarfında bozitayı da sokaktaki yavrulara veriyordum ama maşallah amma bereketli çıktı, nerdeyse bir ay yetecek kadar mama var hâlâ. Bu ay hem sokaktaki köpek sayısı epeyce arttı hem de komşu da köpek almış ondan kediler hiç uğramıyor artık bu taraflara, ben de kalan mamayı kedime vereyim diye düşündüm. Ama benim kedim kısır ve yavru değil artık. Bu açıdan bu mamanın kedimin böbreklerine vb bir zararı dokunur mu acaba? Yoksa paketi bitirene kadar başka mama almayacağım.

3 CEVAP

Palyaco

Cok uzun süre kullanmayın kısa süre kullanabilirsiniz

beyzathemoc1

1 aydan bir şey olmaz

Dkd

1 aylık kullanımdan sorun olmaz