Kedide Kepek

Herkese selam kedimde 1-2 aydır kepek gibi beyaz beyaz şeyler çıkmaya başladı mama vs de değiştirmedim ilk günden beri kullandığım mamayı kullanıyorum yıkıyorum 1 hafta falan hiç bir şey yok sonra yine başlıyor

7 CEVAP

TekirKediMia

Merhaba evinizin havası çok kuruysa kedilerde kepek olabiliyor. Kaloriferlere suluk koymayı deneyebilirsiniz. Bir de kedinizin suyunu taze tutmalısınız.

oykuyildiz

Bizde de var kepek azaldı ama . Theravet skin kullanıyoruz veterinerden aldık . Kaloriferler yapıyor büyük ihtimalle kurutuyor heralde su içmeside iyi

Poncinto

tarıyor musunuz? kesinlikle tarayın faydasını göreceksiniz bende aynı sorunu yaşadım düzenli tarayınca geçtı bizimki.

Lokumcukk

Bizdede yeni oluşmaya başladı Dr animalla tarasam iyi gelir mi acaba

Salihaylmz

Sürekli yıkıyorsanız olabilir
Ne ile yıkıyorsunuz acaba

Asla kendini taratmıyor tarak değdiği an pantere dönüşüyor

Yok sürekli yıkamıyorum ilk kepeklenmeye başladığı zaman kedi şampuanı ile yıkadım bir dahada yıkamadım