Kedimi Dün Kısırlaştırdık Fakat Dünden Beri Bir Gözünü Hiç Açmıyor İçi Kızarmış Ve Kanlanmış Neden?

Sinemakk

Kedimi dün kısırlaştırdık fakat dünden beri bir gözünü hiç açmıyor içi kızarmış ve kanlanmış neden böyle oluyor olabilir bunun için ne yapmamız gerekiyor

8 CEVAP

Sezgek

İşlem sırasında yapılan ilaçlardan birime alerji göstermiş olabilir önemli bir sürüm bence hemen veterinere götürün normalde bahsettiğiniz durumu kısırlaştırma sonrası beklemeyiz çünkü

Yesilyesil9

Ameliyatta gözü açık kalmışsa belki. Damla’yla kolayca da geçebilir

Sinemakk

Narkozun etkisi geçene kadar gözü hep açıktı uzun süre kapanmadı

Sinemakk

Sabah çay ile silmiştik biraz açılmış gözü iyi gelmiş sanırım

simbakedi

cok buyuk hir sey olmadikca cayla pansumana devam edin derim. eger gecmezse goturun veterinere, simdi aniden gotururseniz zaten stres yasamis bir kedi tekrar yasayacak, gerek yok

Sinemakk

Evet bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim

6_zeytin

Narkoz etkisiyle gözü açık kaldığı için böyle durum gözlemlenebilir gözyaşı damlası alıp damlatabilirsiniz kendi kedimde de yaşamıştım

Sinemakk

Teşekkür ederim düzeldi gözleri çok şükür