Ameliyat Sonrası Bacakta Ödem , Şişlik

Yesilyesil9

Bacağında biraz şişlik var gibi niye olur ki veterinere gideceğim bugün de
yaşayan oldu mu? 10gün önce kısırlaştırma oldu, üç gün önce de dikişlerini kopardığı İÇİN tekrar dikiş atılmıştı

4 CEVAP

simbakedi

kan alindi mi?

PaladinLucie

Sizin konularınıza gülüyorum artık cidden resmen boşa işgal ediyorsunuz kedinizle alakalı günde 10 konu açmazsanız içiniz rahat etmiyor sanırım. Yok kedime 3 mama vereyim, yok kedimin bacağı azıcık şişti, yakalıkla su içer mi,mamalara zam gelecekmiş öyle duydum vb. Yakında kahve falınızı da paylaşın onu da yorumlayalım isterseniz.

Yesilyesil9

@ PaladinLucie buranın amacı ne? Soru sorma sınırı mı var? Seni niye gerdi benim sorularım bak geç ama bayağı ilgili gibisin oturup not mu ettin

Yesilyesil9

Kan alınan bacağı farklı