Nd Veya Hills

cerenkybs

Kedimi uzun süre hills balıklı kitten ile besledikten sonra Nd tavuklu narlıya geçtik.İki aydır kullanıyoruz.Tüy dökümünde de hiçbir değişiklik yapmadı.Ayrıca kedim çok hareketsiz bir kedi.O yüzden ağır gelmesin istiyorum.Hillsten memnunduk tekrar geçmek istiyorum.Tavuklu mama da vermek istemiyorum.Hills balıklı için de tavuklu yazmışlar ama bilemedim.Bir de proplan beğenilmiyor ama onunla beslenen kediler genelde sağlıklı.Sizce ne yapayım?Kedim 1.5 yaş,erkek,kısır değil.

2 CEVAP

simbakedi

nd dusuk tahillilarini oneririm, bence proplan ve hillsten cok daha guzel

Kuzucansu44

Nd kullandım ben de ama memnun kalmadım şimdi Exclusion ton balıklıya geçtim memnunuz şuanlık