Kedim İçin Hangi Mama Uygun

denizz01

kedim her mamayı yemiyor yani ilk yiyor bir süre sonra bıkıyor inat edip yemiyor başka şeyler istiyor napıcağımı şaşırdım çok fazla mama değiştirdim şimdiye kadar ama hiç düzgün bir şey bulamadım kilosu en fazla 40 tl falan olan kaliteli bir mama biliyor musunuz acaba

7 CEVAP

Snzlc

son zamlardan sonra kilosu 40 tl olan kaliteli mama bulmanız imkansız. benim kedim de mamasından çabuk sıkılıyor. daha önce acana kullanıyorduk ondan bile kısa sürede sıkıldı. şuan nutri feline kullanıyoruz ama çiğ beslemeye geçmeyi düşünüyorum. kediler çiğ beslenmeden sıkılmıyor.

emre3101

Öncelikle kediniz kaç aylık ve kısır mi bilmiyorum ama şunu söylemek istiyorum ben mystic yavru kedi maması kullanıyorum bir muddettir ve çok memnunum hem içeriği konusunda hemde kedilerim çok güzel yiyor bendede Van kedisi ve Ankara kedisi var tüyleri yumuşacık oldu bu mamadan sonra

Palyaco

Mystic veya bir tık iyi myfood veya prochoice uygun fiyatlı glutensiz mamalar

Salihaylmz

Öğünlü olarak vermek az vermek
Tabağı doldurup veriyorsanız kokusu akşama kadar gidiyordur
En iyisi öğünlü vermek böylelikle mamanın kıymetini bilecektir
Kaç aylıktı kediniz

Lokumcukk

Proplan somonlu mamayı kediler genelde çok seviyor içeriği de çoğu mamaya göre iyi benim kedime yarıyor

denizz01

kedim 8.5 aylık Ankara kedisi teşekkür ederimm önerileriniz içinn

Salihaylmz

Yavru kedi maması yiyor değil mi
Kediniz kısır ise yavru mamaya 1 yaşına kadar devam edebilir
Kısır değilse de kızgınlıktan da iştahsız olabilir
Her kedi mama konusunda farklı tat arar mesela benim kedim somonlu ve kuzulu seviyor deneye deneye öğrendik
Siz sürekli tavuk etli mama kullanıyorsanız bıkmış olabilir yanı aroma değişikliği yapın derim ve mama kasesini çok doldurmayın