Bir Kedi Daha Sarhoş Gibi Yürümeye Başladı

Gkhan17

Bahçede baktığım kedilerden biri daha sarhoş gibi yürümeye başladı. Hafta sonu bir kediyi gençlik hastalığından kaybetmiştik. Hepsi ölücek mi böyle? Napıcam ben
Belirti göstereni şimdi kutuya kapattım. Barınağın gelmesini bekliyorum

6 CEVAP

Seneca

Karma aşı yaptırmanız lazım, birbirlerinin dışkılarına temas etseler bile bulaşır gençlik hastalığı. Çok fena bir illet. Bence hemen veterinere götürün

edmrcglu

barınakta takibini yapacak mısınız sizde onunla gidin yoksa bir kenara atıp ölmesini beklerler

natasha_nk

Mutlaka 2 doz karma asi olmaları lazim sadece gençlik hastalığı değil birçok hastalığın önüne gecen bir asidir. Karma asi

Gkhan17

İlki öldüğünde bütün kapları değiştirmiştim yattıkları kutuları bile atmıştım. Nasıl durdurucam bu salgını

Efekilic

Neden barınak?? Maalesef size olucağı söyleyeyim o hayvan 1 gün sonra açlıktan ve kötü şartlardan ölücek lütfen vete götürün

aslihan_e

Şuan test yaptırmadan karma aşı yaptıramazsınız, eğer virüs kapmışlarsa ölümleri hızlanır aşıyla. Tüm kedileri dağıtın oradan, bir süre ya besleme yapmayın ya ayrı ayrı her kedinin yiyebileceği kadar yiyecek verin. Su da ayrı kaplardan içmeleri gerek. Topraktan bile kaparlar, uzaklaştırmak en iyisi ama aç kalıyorlarsa da birbirlerinden uzakta beslemek gerek.